Hakkımızda

Hakkımızda

Alper Mermer Profesyonel Ekibi ile birlikte elazığ'da mezar yapımı, elazığ'da granit mermer, elazığ mezar yapımı, elazığ'da granite resim, elazığ'da cnc yazı ve kesim, elazığ'da inşaat ve elazığda her türlü inşaat işleri ile hizmetinizde.

Alper Mermer olarak 1996’ den bu yana büyük bir tutkuyla, yaşam alanlarınız da ki konforu ve şıklığı artırmak için gerekli olan sanatı mermere işliyoruz. İşimize duyduğumuz bu tutku, sizlerden gelen konfor ihtiyaçları ve şıklık talepleri doğrultusunda daha da artmaktadır.

Yenilikçi, kararlı ve rekabetçi bir yaklaşımla, hızla gelişen teknolojiye adaptasyon ve artan ekibimizin gücüyle hızla çalışmaya devam ediyoruz.

Tüm bu ihtiyaçları karşılama adına, en küçük işten en büyük işe kadar, nelerin gerekli olduğunu çok iyi biliyoruz. Kaliteden ödün vermeden Tasarım Üretim Test ve Montaj Yenileme ve Takip aşamalarını bir düzen çerçevesinde birleştiriyoruz.

Tüm bu süreçlerde, sorumluluk ve verimlilik esas alınarak, istişare, hızlı karar, uygulama ve raporlama temel ilkemizi oluşturmaktadır.

Yıllık 20.000 m² üretim kapasitesine sahip Alper Mermer, ihtiyaçlarınızı karşılayan birçok projeye imzasını atmış ve en başarılı bir şekilde bunu sahaya yansıtmıştır.

Müşteri gereksinimlerini karşılayabilmek için, hem teknolojimize hem de ekibimizin gücüne yatırımlarımıza devam edeceğiz.

VİZYONUMUZ
Verdiğimiz tüm hizmetlerde Türkiye'de en iyisi olmaya devam ederek hedeflerimizi genişletmek.


MİSYONUMUZ
Ürünlerimiz, Çözümlerimiz, Satış Sonrası hizmetlerimizle sağladığımız güvenilirlik ve yüksek iş ahlakımız ile müşterilerin ilk tercihi olarak, çalışanlarımız ve müşterilerimiz için değer yaratan bir firma olmak.


KALİTE POLİTİKAMIZ
Şirketimiz, müşteri beklentilerini ve mevcut standartların şartlarını karşılayacak kalite düzeyinde üretimini gerçekleştirmeyi hedeflemektedir. Bu hizmetimizi gerçekleştirmek üzere fabrikamızda ISO 9001-2000 standartlarına uygun müşteri odaklı bir kalite yönetim sistemi kurulmuştur.
Bu sistem dahilinde;

Güvenilir tedarikçilerden kaliteli malzeme satın alınacaktır.
Teknolojik gelişmeler göz önünde tutulacak ve buna paralel olarak gerekli olabilecek kaynak ihtiyacı zamanında sağlanacaktır.
Sipariş alımından, ürünlerin teslimine kadar her safhasında yapılması gerekli olan çalışmalar sürekli olarak kontrol altında tutulacaktır.
Çalışmalarımız teslimat aşamasında 21nokta testinden geçirilir.
Çalışanlarımıza sürekli olarak eğitimler verilecek nitelikleri arttırılacaktır.
Fabrikamızda çevre duyarlılığı ön planda tutulacaktır..
Tüm yasal yükümlülükler eksiksiz olarak zamanında yerine getirilecektir.

Telefon
WhatsApp
İnstagram
Telegram