Biz Kimiz?

Biz Kimiz?

Alper Mermer olarak 1996’ den bu yana büyük bir tutkuyla, yaşam alanlarınız da ki konforu ve şıklığı artırmak için gerekli olan sanatı mermere işliyoruz. İşimize duyduğumuz bu tutku, sizlerden gelen konfor ihtiyaçları ve şıklık talepleri doğrultusunda daha da artmaktadır.

Yenilikçi, kararlı ve rekabetçi bir yaklaşımla, hızla gelişen teknolojiye adaptasyon ve artan ekibimizin gücüyle hızla çalışmaya devam ediyoruz.

Tüm bu ihtiyaçları karşılama adına, en küçük işten en büyük işe kadar, nelerin gerekli olduğunu çok iyi biliyoruz. Kaliteden ödün vermeden Tasarım Üretim Test ve Montaj Yenileme ve Takip aşamalarını bir düzen çerçevesinde birleştiriyoruz.

Tüm bu süreçlerde, sorumluluk ve verimlilik esas alınarak, istişare, hızlı karar, uygulama ve raporlama temel ilkemizi oluşturmaktadır.

Yıllık 20.000 m² üretim kapasitesine sahip Alper Mermer, ihtiyaçlarınızı karşılayan birçok projeye imzasını atmış ve en başarılı bir şekilde bunu sahaya yansıtmıştır.

Müşteri gereksinimlerini karşılayabilmek için, hem teknolojimize hem de ekibimizin gücüne yatırımlarımıza devam edeceğiz.

Telefon
WhatsApp
İnstagram
Telegram